Misja

Bliska współpraca

Nasze rozumienie sensu doradztwa prawnego jest wyjątkowe, ponieważ Klient znajduje się w centrum naszej uwagi, co znajduje odzwierciedlenie w stałej i bliskiej współpracy. Jesteśmy partnerem do rozmów i potrafimy słuchać, a rozumiejąc interesy naszych Klientów i mając na celu szybkie, optymalne i skuteczne rozwiązanie ich spraw, dostarczamy im więcej niż tylko usługę prawną, ale przede wszystkim bezpieczeństwo prawne. W ten sposób przyczyniamy się do sukcesu Klienta, który jest naszym sukcesem.

Wyróżnia nas to, że wierzymy, iż „zasada bliskiej i stałej współpracy z Klientem” daje możliwość zrozumienia jego faktycznych potrzeb, a pełna dyspozycyjność daje Klientowi poczucie bezpieczeństwa i satysfakcji z profesjonalnej obsługi.

Specjalistyczna obsługa

Specjalistyczna wiedza prawnicza i doświadczenie nie są dla nas wystarczające. Chcemy, aby nasi Klienci osiągali sukcesy i realizowali swoje cele. Dla nas świadczenie usług na wysokim poziomie to efekt twórczego, otwartego i pragmatycznego podejścia do spraw, którymi się zajmujemy. Dzięki temu świadczone przez nas usługi są dopasowane do każdych potrzeb i pozwalają podążać w dobrym kierunku.

Wszechstronne doradztwo

Wyróżnia nas to, że u nas Klient otrzymuje wszechstronne doradztwo, które uwzględnia wszystkie jego potrzeby. Powierzane nam sprawy traktujemy całościowo, co znaczy nie ograniczamy się tylko do fragmentu, o który zapyta Klient.

Tajniki prawa

Wyprzedzamy oczekiwania i przybliżamy tajniki prawa, aby Klient był zawsze o krok przed stroną przeciwną i mógł ją zaskoczyć swoimi argumentami i świadomością prawa. Przejmujemy inicjatywę, sugerując jakie dokumenty  i informacje będą niezbędne w toku sprawy i jakie kroki należy podjąć.

Poufność

Przywiązujemy ogromną wagę do zasad etyki zawodowej, a w szczególności do obowiązku zachowania w tajemnicy wszelkich informacji uzyskanych od naszych Klientów w związku ze świadczeniem pomocy prawnej.

Nasze wsparcie

Jesteśmy obecni wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba naszego wsparcia,  gotowi służyć radą i pomocą. Nie działamy „zza biurka”, szanując czas naszego Klienta. Przekazujemy Klientowi sprawozdania o zaawansowaniu sprawy, aby miał on pełną wiedzę o sposobie i etapie jej załatwiania. Mamy ambicje, aby przez bliską i stałą współpracę wskazywać naszym Klientom właściwą drogę – tak rozumiemy sens doradztwa prawnego.

Jesteśmy dla naszych Klientów zawsze, gdy nas potrzebują.